Yenkee YBT 0810 black

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• jako ochrana tabletu celkem dobrý
    • vymyslel to blázen
  • , zakoupeno v ALFA.cz

produkt je určen pro 8 palců,ale pro můj tablet ALCATEL PIXI 3 8 palců nepasuje.

• Pěkný a levný.
    • Nesedí - moc velký. Asi poměrně častý problém. Uznávám, že je to hlavně moje chyba. Mám tablet 4:3, ale 7,9. Myslel jsem, že půjde nastavit zarážkami. Ale nejde. Je o hodně větší. Myslím,ale že bude problém i pro 8 palcové tablety.

Barva
černé
Úhlopříčka obrazovky
8 "

8" pouzdro se stojánkem YBT 0810

- 2 v 1 ochranné pouzdro a stojan
- Vhodné pro každodenní přenášení
- Možnost nastavení sledovacích úhlů

Ochranné pouzdro s jednoduchým a elegantním designem z kvalitní umělé kůže. Pouzdro lze využít jako stojan pro sledování videí, prohlížení fotografií nebo čtení. Pro maximální pohodlí toto pouzdro nabízí možnost nastavení pozorovacího úhlu. Vnitřek pouzdra je potažen jemnou látkou, zaručující optimální ochranu před prachem a mechanickým poškozením. Bezpečné uzavření pouzdra zaručuje magnetický klip.

Rozměry: 230 × 173 × 25 mm

• jako ochrana tabletu celkem dobrý
    • vymyslel to blázen

• Pěkný a levný.

• Je mi k ničemu
    • Příliš velký na 8 palcový tablet. Je mi k ničemu. V obchodě psáno na 8 palcový tablet. Dejte si pozor!!!

Špatné na dnešní tablety

• Pouzdro je příliš veliké a tablet 8 palců vypadává.

Bohužel, příště vyberu v kamenném obchodě.

• , zakoupeno v Gigamat.cz

• Pro tablety nyní vyráběné je moc široké pouzdro

Nákup nedoporučuji

(značka)

velice nás mrzí špatná zkušenost s výrobkem od YENKEE. Bohužel je tento toto pouzdro určeno pro tablety o roložení stran 4:3. Vy zřejmě máte 16:9.
    YENKEE

• , zakoupeno v 24-elektro.cz

• Cena 97,-
    • Polohovatelnost
    • Deklarováno jako pouzdro na 8", ale na dnešní 8" tablety moc velký

Nekupujte tento obal naslepo a bežte si ho s Vaším tabletem vyzkoušet.
    Mám tablety Prestigio Multipad 8,1" a Vodafone speed 6 8" a na oba byl obal příliš velký a musel jsem obal vrátit.

(značka)

pouzdro je deklarováno na 8" ale 4:3 a to je možná problém, se kterým se potýkáte.
    YENKEE

• , zakoupeno v tipa.eu

• Vcelku dobré zpracování
    • Příznivá cena
    • Nepasuje na všechny 8palcové tablety

Pouzdro by bylo dobré kdyby mi na tablet sedělo, což se bohužel nestalo i přesto že jsem si koupil 8 pouzdro na 8 tablet.

• , zakoupeno v Digiboss

Dopuručuji

• - nastavení úhlu
    • - vzhled
    • - cena
    • zatím nic

Imitace kůže vypadá fakt skvěle a pouzdro je pořád jako nové. Bezpečná a stylová ochrana pro tablet. Líbí se mi možnost nastavení jako stojanu s různými úhly. Úchytky dobře zafixují polohu. Dobrá volba za tuto cenu.